logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

ÇAĞLAR KALKAN İZMİR ALTERNATİF OSGB

 

İzmir’in genç girişimcilerinin yeni başkanı belli oldu

09.01.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır
 

TOBB koordinasyonunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla Türkiye genelinde odalar ve borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Genç Girişimciler Kurullarından İzmir il Genç Girişimciler Kurulu başkanlığına EBSO üyesi İzmir’in ilk Sosyal medya Ajansı Keel Billed Interactive Kurucusu Selim Kacar seçildiKendisi de 31 yaşında genç bir girişimci olan başkan Selim KACAR projelerini anlattı “Aktif ve dinamik bir ekiple yola çıktık. Bu yeni dönemde teknopark’ları, melek yatırımcılığı, sosyal girişimciliği, internet girişimciliğini, iş geliştirmeyi daha da görünür kılmayı hedefliyoruz. Genç girişimci adayları ve fikri olan kişileri yatırımcılarla buluşturmayı, gençlerle tecrübeli girişimcileri buluşturup deneyim paylaşım toplantıları düzenlemeyi, üniversite ve kurumlarla protokoller imzalamayı, dernekler ile ortak projeler yürütmeyi ve Global Girişimcilik haftası kapsamında İzmir Girişimcilik Zirvesi’yle tüm Türkiye’den girişimcileri ağırlamayı hedefliyoruz. İş birliği yapmak isteyen öncelikle her yatırımcıya sonra da girişimcilere kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.” dedi.  

EBSO Koordinatörlüğünde yapılan seçimlerde Başkan yardımcılığına Torbalı Ticaret Odasından ADS Atık Dönüşüm firması yöneticilerinden Mert Tolga, ITO’dan İzmir Alternatif OSGB  kurucu ortağı Çağlar Kalkan seçildi.

EBSO İcra komitesine katılan Deniz Gündüz de EBSO olarak genç girişimcilerin yeni ve güçlü projeler üretmesine ve yürütmesine katkı koyacaklarını belirtti.

 

 
ÇAĞLAR KALKAN İZMİR ALTERNATİF OSGB