logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

İZMİR ALTENATİF OSGB İZMİR SMMM LERİNİN KURDUĞU AKTİF MESLEKİ BİRLİK HAREKETİ DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİNDEYDİ.

İzmir Alternatif OSGB, İzmir SMMM ler Aktif Mesleki Birlik Hareketi Derneğinin 24.07.2014 Tarihinde İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevinde düzenlemiş olduğu gelenksel iftar yemeğine katıkıları ile sponsor olarak katıldı.

 İzmir SMMM ler Aktif Mesleki Birlik Hareketi Derneğinin başkanı İsmail GİDER, dernek yönetim kurulu üyesi ve gecenin düzenleyicilerinden Adem ÇOMAKLI ve tüm yönetim kurulu üyelerine İzmir iş dünyasına, İzmir SMMM lerine yapmış oldukları hizmet ve katkılara, Biz İzmir Alternatif OSGB ye göstermiş oldukları teveccühden dolayı teşekkür ederiz.

İftar yemeğin öncesi davetlileri standı ile karşılayan İzmir Alternatif OSGB ortakları, gelen tüm davetlilerle sıcak diyalog kurdular.

A Lisanslı İş Güvenliği Uzmanı Tekstil Mühendisi Çağlar KALKAN, Dr Mustafa KEBAT ve şirket çalışanlarını temsilen C lisanlı İş Güvenliği Uzmanı Kimyager Serap YÜCE ile birlikte iftar yemeğinde sohbetin yanısıra iş sağlığı ve güvenliği konusunda yoğun bilgi alış verişinde bulundular.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda şirket sahipleri ve yetkililerinin en çok danıştıkları ve akıl aldıkları SMMM lerin üzerlerine düşen yükün son derece ağır ve  bir çok konuda sorumlulukları bulunmakta. Bu sebeple İş Sağlığı ve Güvenliğinde İZMİR ALTERNATİF OSGB gibi profesyonel şirketlerden hizmet almak istemeleri bizlere gurur ve mutlluk yaşattı.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çalışmalarına devam etmekte olan  İzmir Alternatif OSGB, İzmirde SMMM ler tarafında da tercih ediliyor.

İş dünyasında her kesimle ve grupla samimi diyalogları ve çizgisi ile İzmir Alternatif OSGB, iş sağlığı ve güvenliği alanında öncelikle tercih edilen bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

 
İZMİR ALTENATİF OSGB İZMİR SMMM LERİNİN KURDUĞU  AKTİF MESLEKİ BİRLİK HAREKETİ DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİNDEYDİ.

Haberin Fotoğrafları