logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

İZMİR ALTERNATİF OSGB BATAN TEKNENİN YÜZEYE ÇIKARILMASINDA İŞ SAĞLIĞI VE GüVENLİĞİ HİZMETİ

İzmir Alternatif OSGB ekibi İzmir limanında demirli iken fırtına sırasında batan teknenin sırası ile  yüzeye, kıyıya çekilmesi ve sıhhi bir şekilde temizlenmesi işlemlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti verdi. Liman işletmesi içerisinde halen kıyı dip tarama ve temizleme işlemleri konusunda hizmet veren şirketin İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini yürüten İzmir Alternatif OSGB hizmet mahallinde meydana gelen batık olayında da liman amirliği ile koordineli çalıştı.

Verilen hizmet sırasında alınan iş güvenliği tedbirleri ve işçilerin dikkatli çalışmaları sayesinde herhangibir iş kazası meydana gelmemiştir. Denizdibinde belli bir süre kalan tekne ve malzemelerde üreyen mikroorganizmalara karşı işçilere verilen eğitim ve çözüm önerileri  sayesinde batığın kıyıya çekilmesi ve temizlenmesi sırasında ve sonrasında herhangibir hastalık oluşmasına engel olunmuştur. Batığın çıkarılması ve temizlenmesi işlemleri  25 Ekim 2013 itibari ile bitirilmiştir.

İzmir Alternatif OSGB nin İzmir limanında verdiği bu hizmette emeği geçen tüm çalışanlarımıza,İşçilerimize,Kare şirketi yetkililerine ve Liman amirliğin tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarım.

İzmir Alternatif OSGB

Dr Mustafa KEBAT

 

 
İZMİR ALTERNATİF OSGB BATAN TEKNENİN YÜZEYE ÇIKARILMASINDA İŞ SAĞLIĞI VE GüVENLİĞİ HİZMETİ

Haberin Fotoğrafları