logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

İZMİR ALTERNATİF OSGB İZMİR EMLAKÇILAR ODASININ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETİNİ VERECEK

İzmir Alternatif İş Sağlığı ve Güvenliği (OSGB) kurucu ortaklarından Çağlar KALKAN, İzmir Emlak Komisyoncuları Odasının iş sağlığı ve Güvenliği hizmetini imzaladıkları sözleşme ile 1 Temmuzdan itibaren vermeye başlayacaklarını ifade etti.

İzmirde iş sağlığı ve güvenliğinde ekonomik, güvenilir ve doğru hizmetleri ile Menemen Ticaret odası, İzmir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Oadasının da tercihi olan İzmir Alternatif OSGB deneyimli kadrosu ile sektörün gururu olmaya devam ediyor.

Büyüyen iş hacmini tecrübeli kadrosuna genç kuşakları da ekleyerek doğru hizmet ekonomik hizmet düsturu ile sürdürmeye devam edeceklerini söyleyen KALKAN, 1 Temmuzdan itibaren az tehlikeli sınıf işletmelerin de iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alma zorunluluğu başlayacağını, bir tane dahi işçi çalıştıran herkesin yükümlülüklerini yerine getirmesi gerektiğini ifade etti.

Son olarak her zaman çalışanın yanında olduklarını söyleyen KALKAN, toplumsal iş sağlığı ve güvenliği kültürünü ivedilikle içimize sindirmemiz ve uygulayıcısı olmamız gerektiğini belirtti.

 
İZMİR ALTERNATİF OSGB İZMİR EMLAKÇILAR ODASININ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETİNİ VERECEK