logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

İZMİR ALTERNATİF OSGB ŞİRKETLER YARIŞIYORDA

İzmir Alternatif OSGB çalışanları, Bowling turnuvasında stres attı. Birlikte çalışmanın yanısıra eğlenmenin de keyfini yaşayan ekip üyeleri güzel bir gece yaşadılar.

Turnuvaya bu sene tek ekiple katılan İzmir Alternatif OSGB, iş sağlığı ve güvenliğinde tek firma olarak yarıştı. Sektörlerinin önemli ve lider firmalarının çalışanları ile birlikte keyifli bir gece yaşandı.

İzmir Alternatif OSGB hizmet verdiği firmalara, iş sağlığı ve güvenliği hizmetinin yanısıra, hukuk, muhasebe, sistem - organizasyon  konularında da  tespit ve önerileri ile iş sağlığı ve güvenliği şirketlerin yaşamına adapte etmeyi amaçlamakta. Bu sebeple organizasyonlara katılımları ve destekleri ile kurulduğunun 14. ayında sektöründe önemli bir yere sahip.

 

http://www.sirketleryarisiyor.com/Haberler/Detay/mikrofonsizde/95518 linkinden şirketler yarışıyor ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

İlk kez oynadığımız bowling turnuvasında 22. olarak finale kalamasak da yarışmanın ve birlikte olmanın keyfini çıkardık.

İzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkan İzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkan

İzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkan İzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkanİzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkan İzmir alternatif osgb izmir alternatif iş sağlığı ve güvenliği Dr mustafa kebat Çağlar Kalkan

 

 
İZMİR ALTERNATİF OSGB ŞİRKETLER YARIŞIYORDA

Haberin Fotoğrafları