logo
"İş Sağlığı ve Güvenliğinde Alternatif Çözümler"

POSTER SUNUMUMUZDA BİRLİKTE OLMAK DİLEKLERİMİZLE

Değerli İş Sağlığı ve Güvenliği Camiamız,

Sevgili İzmir Alternatif İş Sağlığı ve Güvenliği Ailemiz,

Sizlerle birlikte olduğumuz zaman içinde yaşadığımız birçok güzelliğe ve başarıya bir yenisinin eklenmesinin onuru ve gururunu yine sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründeki yoğun iş tempomuzun, Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme konusundaki çalışmalarımızın yanısıra içinde bulunduğumuz sektörlere bilimsel katkı verebilmek adına yaptığımız bilimsel çalışmamız 8. . Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı bilim kurulu tarafından da olumlu değerlendirilmiştir.

İnşaat Sektöründe Duvarcı - Sıvacı mesleklerinde çalışanların Mesleki Eğitimleri ve Mesleki Yeterlilikleri hakkında yaptığımız araştırma sonucu elde ettiğimiz sonuçları 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansında Poster olarak sunacağız.

Siz değerli İş Sağlığı ve Güvenliği camiasına  8 - 11 Mayıs 2016 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi / istanbul da elde ettiğimiz sonuçları paylaşmaktan ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla.

Mustafa KEBAT  -  Çağlar KALKAN

 

Kongre Katılımı ve bilgilendirme için:  http://www.tioshconference.gov.tr/tr/

 

8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı bilim kurulundan gelen yazı aşağıdaki gibidir. 

Konu: Bildiri Özeti Sonucunuz Hk. / 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı

Sayın Çağlar Kalkan,


8-11 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Konferansımıza göndermiş olduğunuz "İnşaat İşlerinde Duvarcı Ve Sıvacı Olarak Çalışanların Mesleki Eğitim – Mesleki Belgelendirme Durumları Ve Görüşleri - Occupational Certification Status and Perspectives of Construction workers serving as a Bricklayer and Plasterer" başlıklı bildiri özetiniz bilimsel komite tarafından elektronik ortamda değerlendirilmiş ve Poster Sunum olarak kabul edilmiştir. 

 
POSTER SUNUMUMUZDA BİRLİKTE OLMAK DİLEKLERİMİZLE